Her følger du divisjonssystemet
Meeting 1 av divisjonssystemet er godt i gang og nå er sammenlagtstillingen oppdatert etter lørdagens løp på Forus.
En fullstendig oversikt over de forskjellige klassene, grunnlagsgrensene og andre forhold knyttet til divisjonssystemet finner du her.
På den siden oppdateres også sammenlagtstillingen i Meeting 1 - en tabell vi også publiserer nederst i denne saken.
De siste datoene for kvalifiseringsløp er klare. Proposisjonene for disse finner du i løpsbulletinen som publiseres i starten av uke 15.
Finalene i Meeting 1 kjøres på Jarlsberg lørdag 6. juli.
- Grunncupen
- Kaldblodscupen
- Hoppecupen
- Grunndivisjonen
- Bronsedivisjonen
- Sølvdivisjonen
- Hoppedivisjonen
Grunncupen
Sist oppdatert fre. 10. mai 2024
Rang | Grunncupen | 9.mar | 23.mar | 6.apr | 13.apr | 20.apr | 8.mai | 15.jun | 25.jun | TOTALT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stå Stille | 15 | 28 | 43 | ||||||
2 | Alf Martin | 21 | 15 | 36 | ||||||
3 | Sigve H.R. | 28 | 28 | |||||||
4 | Kompis | 28 | 28 | |||||||
5 | Kringelandkyro | 28 | 28 | |||||||
6 | Skeie Knerten | 28 | 28 | |||||||
7 | Tysvær Victor | 28 | 28 | |||||||
8 | Sitje Victor | 3 | 21 | 24 | ||||||
9 | G. Soten | 21 | 21 | |||||||
10 | Ada Ø.K. | 21 | 21 | |||||||
11 | Skeie Max | 21 | 21 | |||||||
12 | Kvikk Sølv | 21 | 21 | |||||||
13 | Kolli Yx Odin | 10 | 10 | 20 | ||||||
14 | Svenn Ø.K. | 1 | 15 | 16 | ||||||
15 | Haugestad Duft | 15 | 15 | |||||||
16 | Lome Silja | 15 | 15 | |||||||
17 | Gran Eld | 15 | 15 | |||||||
18 | Wivar | 1 | 10 | 11 | ||||||
19 | Bjørkejerv | 10 | 10 | |||||||
20 | Helmin Skott | 10 | 10 | |||||||
21 | Prins Villiam | 10 | 10 | |||||||
22 | Birk Brage | 6 | 1 | 7 | ||||||
23 | Trøndern | 6 | 1 | 7 | ||||||
24 | Låhne Goliat | 6 | 6 | |||||||
25 | Tin Rapp | 6 | 6 | |||||||
26 | Aske Faks | 6 | 6 | |||||||
27 | Solør Jo | 6 | 6 | |||||||
28 | Prontoprinsen | 3 | 3 | |||||||
29 | Stjernedag | 3 | 3 | |||||||
30 | Allie Ø.K. | 3 | 3 | |||||||
31 | Storm Odin | 3 | 3 | |||||||
32 | Flytman | 3 | 3 | |||||||
33 | Hassel Oliver | 1 | 1 | 2 | ||||||
34 | Grude Viktor | 1 | 1 | 2 | ||||||
35 | S.S.G. Torden Brage | 1 | 1 | |||||||
36 | Alma Solan | 1 | 1 | |||||||
37 | Olu Guffen | 1 | 1 | |||||||
38 | Brenne Bella | 1 | 1 | |||||||
39 | Lome Spesiell | 1 | 1 | |||||||
40 | Førlands Pet | 1 | 1 | |||||||
41 | Jippi | 1 | 1 | |||||||
42 | Alve Kongen | 1 | 1 | |||||||
43 | Skeie Embla | 1 | 1 | |||||||
44 | Lykkje Proffen | 1 | 1 | |||||||
45 | Frosta | 1 | 1 | |||||||
46 | Jerk Spik | 1 | 1 | |||||||
47 | Hof Loyd | 1 | 1 | |||||||
48 | Verdals Susi | 1 | 1 | |||||||
49 | Vest Bris | 1 | 1 | |||||||
50 | Nelson Rappen | 1 | 1 | |||||||
51 | Hauk Viktor | 1 | 1 | |||||||
52 | Tverdals Trippel | 1 | 1 | |||||||
53 | Terne Pil | 1 | 1 | |||||||
54 | Glitrende Tider | 1 | 1 | |||||||
55 | B.B. Pave Faks | 1 | 1 | |||||||
56 | Alvin Ø.K. | 1 | 1 | |||||||
57 | Misi Ø.K. | 1 | 1 | |||||||
58 | Himalaya | 1 | 1 | |||||||
59 | Rymodin | 1 | 1 |